Zvieracia farma Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Zvieracia farma Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Zvieracia farma


Kniha v českém jazyce!


Stažení Zvieracia farma zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zvieracia farma (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Zvieracia farma zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Zvieracia farma.pdf (EUR-0.00)

  Zvieracia farma.epub (EUR-0.00)

  Zvieracia farma.doc (EUR-0.00)

  Zvieracia farma.txt (EUR-0.00)

  Zvieracia farma.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Zvieracia farma.PDF – (EUR 0.00);

  Zvieracia farma.MOBI – (EUR 0.00);

  Zvieracia farma.EPUB – (EUR 0.00);

  Zvieracia farma.DOC – (EUR 0.00);

  Zvieracia farma.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Animal Farm (1945)

  Žánr:
  Literatura světová, Novely, Romány
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (514)

  Přidat komentář

  Markéta ♡

  26. ledna

  První jsem viděla film a na základě toho si chtěla přečíst knížku.
  Za mě knížka lepší, konec lepší zase film.
  Určitě je to kniha, kterou by si měl přečíst každý a zamyslet se nad ní. Ať už si to někdo nespojí s dobou Stalinovou, tak tu hlavní myšlenku najde.
  Skvělá kniha a doporučuji! Přečteno jedním dechem!

  Lenna75

  07. ledna

  Poté, co si přečtete Farmu zvířat, pocítíte ještě silněji, co vše se dovede vyvinout z touhy po svobodě, pokud k ní přistoupí někdo s nečistými úmysly. Na knize je taktéž skvělé to, jak "realistická" ve skutečnosti je.

  Šošán

  07. ledna

  Kniha mě úplně "nevtáhla" jako 1984 (proto 4*), jinak doporučuji, G. Orwell byl vizionář (bohužel)…

  subisi

  06. ledna

  Moc dobře se čte.

  Ainslee

  05. ledna

  Skvělá knížka, která odhaluje paradoxy lidského chování a přirovnání lidé vs. prasata je více než trefné.

  knihamouder

  05. ledna

  Další skvělá Orwellova tvorba.
  Stanovíme si pravidla a pak je dle potřeb budeme měnit v prasečí prospěch, však on si toho nikdo nevšimne. To už tu bylo, je a bude…

  Já jsem zvíře, ty jsi zvíře, my jsme všichni zvířata, budoucnost jak zlato září, veselá a bohatá…

  Siora

  02. ledna

  Trocha inspirace pro novoroční předsevzetí… 🙂 "Budu pracovat lépe a radostněji!" Krásně vystihuje, kam až může zajít lidská povaha. Také ukazuje, jak důležité je, opakovat si historii a pamatovat si, jaké to bylo dříve, abychom na sebe nepřivolali něco, co zde už bylo, s mylným pocitem, že to bylo lepší…

  Hawkey

  31.12.2017

  To jsou ale prasata.. ta prasata.

  ronniejohns

  27.12.2017

  Líbí se mi na knize, že se dá číst všelijak. Když ji přečtete malému dítěti, bude nadšené ze zvířátek. Přečte-li si ji dospělý, uvidí krásnou alegorii. Přesto, že si myslím, že je kniha velmi povedená, 1984 mě bavilo víc.

  sMarty007

  25.12.2017

  Pro mne, nijak zvlášť poutavé čtení. Zajímavý rozbor totalitního režimu a vlivu na jednotlivé součásti uskupení.

  FrankCastle

  24.12.2017

  Stěžejní dílo, které spousta lidí mylně vnímá jako obžalobu komunismu. Orwell sám byl levicově orientovaný, ale jeho kritika byla namířená proti autoritářské/totalitní levici…tvrdé a represivní stalinistické linii. Pokud si někdo dává rovnítko mezi bolševismus a komunismus, bez toho aby měl třeba povědomí o menševismu, anarchismu a dalších platformách levicového spektra, snadno se okrade o širší souvislosti. Mistrně napsaná exkurze do dějin nedávno minulých, způsobem přístupným každému. Dodnes nepřekonaná a nepřekonatelná…a pokud se to někomu podařilo, tak autorovi samému v jeho opus magnum…1984.

  Paulus.1987

  21.12.2017

  Ne, ne, ne, děti, toto není pohádka o zvířátkách… Toto jsou dějiny bolševické revoluce v kostce. Orwell v této knížečce dokázal na pár stránkách skvěle a výstižně popsat úplně všechno – motivy a průběh revoluce včetně pozdějšího upevňování moci, vytváření a likvidaci nepřátel, překrucování historie i zákonů, proměnu samotných revolucionářů… Vzpomínám si, že v okamžiku, kdy prasata začala chodit po dvou nohách, mi při čtení klesla brada. Tohle se prostě musí číst. Jestli se z toho lidstvo jednou poučí nebo ne, to je věc druhá…

  mearez

  17.12.2017

  Celkem pohodka, konec je slabší

  Veronika02

  17.12.2017

  George Orwell v této útlé knížce dokonale vystihl krutou lidskou přirozenost. Farma zvířat je opravdu výjimečná kniha. Měl by si ji přečíst každý.

  ivulka15

  16.12.2017

  Tato kniha je skvělá. Na pouhých 150 stranách naprosto výstižně zobrazený totalitní systém. Měla by to být doporučená literatura úplně pro každého.

  izfnp

  12.12.2017

  Majstre, opäť raz tnete do živého, opäť celú ľudskú spoločnosť nechávate zahanbenú. Genialita a schopnosť nahliadnuť pod pokrievku fungovania systému (v dobe vzniku nevyvinutého!) činia z Orwella povinné čítanie. Nie pre školákov, nie pre milovníkov satiry, ale pre všetkých. Najskôr som si nebola istá, či sa do knihy začítam, pre jej zvláštny, skoro až faktografický štýl narácie. Zrazu som však bola v tretine, o sekundu v polovici, a o dva nádychy ďalej bol príbeh u konca. Ten som spoznala tak, že posledné dve vety mi na tele spôsobili nepríjemné zimomriavky. Majstrovské, desivé. Klaniam sa.

  Lucy1905

  12.12.2017

  K této knížce jsem se dostala díky povinné četbě, takže díky Bohu za povinnou četbu. Geniální a pravdivá ukázka, jak byli lidé zaslepeni krásnými, avšak lživými sliby. Po tomto úžasném literárním díle budu určitě pokračovat knihou 1984. Výborně napsaná kniha, která se mi velice líbila a určitě se k ní někdy vrátím.

  FireOfFilth

  10.12.2017

  Úžasný jinotaj o vzkvétající společnosti, kdy lidé, kteří jsou hloupější (například zvířata, které neumí číst) a moc nerozumí, se velice lehce nechají oblbnout (změna znění 7 přikázání) a věří věcem, které jim nakukají vyšší orgány (projevy prasat). A propaganda a přesvědčování dokáže přesvědčit spoustu hlupáků k čemukoliv (Kuliš mohl za úplně všechno).
  Líbila se mi scéna, kdy prasata vyšla z domu po dvou nohách a všichni nevěřícně koukali.
  Další kniha s přesahem k hlubokému zamyšlení. Díky Georgi!

  Mamosvain

  30.11.2017

  Snad první povinná četba, která mě opravdu bavila. No dobrá. Samozřejmě je tu ještě Malý princ, který stejně jako tato kniha popisuje problémy společnosti. Avšak zde bylo perfektně vidět, jak si lidé neuvědomují, že situace, které prožívají jsou stejná, ne-li horší, než které už prožili oni, či jejich předkové. Je to smutné. A tato kniha vám perfektně ukáže problémy důvěřivosti.

  Hadrna

  29.11.2017

  Dokonalý, jak nenápadně se dá změnit myšlenka nebe na Zemi. Zvířata si vysnila dokonalý svět s jednoduchými 7 zákony. Co by se mohlo pokazit, že ? Myšlenky mají stejné, touhu taky a potřeby ani nemluvě a i přeto to končí neočekavaně….
  Jak příznačně napsaná kniha je tu zachyceno vše s jednoduchýma změnama pravidel, které samozřejmě jsou jen pro dobro a nikomu neublíží. Kniha je tak význažná s tou dobou, že slovo "význačná" je slovo slabé a tím pádem zcela nevystihuje jeho podstatu, ale lepší slovo nemám.

  Samozřejmě doporučuji a smekám před Orwellem NH

  Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější

  Myslím, že takhle věta vystihuje celou knihu 🙂

  JanaBez

  27.11.2017

  Naprosto geniální kniha. Mohla bych ji číst stále do kola. Obdivuhodné, jak podstatu životních vztahů s politickým pozadím autor dokáže vykreslit vlastně na pár stránkách.

  Andy74

  19.11.2017

  Knihu jsem vzala do ruky ze zvědavosti – a už ji nepustila, dokud jsem nepřečetla do konce.
  Nevěděla jsem přesně, co od děje čekat, ale došlo mi to po pár stránkách. Nevěřícně jsem otáčela obálku knihy, protože mi nebyla jasná jedna věc – jak je možné že pan Orwel psal knihu o naší firmě už v době kdy ještě neexistovala???
  :o) omluva všem, ale nejde mi to, se neztotožnit. Až na to, že původní majitel nebyl alkoholik a tyran, jen se stáhl do ústraní a svoje kompetence předal Napoleonovi. Napoleon se obklopil dalšími vděčnými a loajálními prasaty, kteří se bohatě krmí jabky a obilím dodnes, aby mohli nadále přemýšlet a vymýšlet. Dokonce i soudruha Pištíka vidím jako živého a na stádo ovcí, co dokážou donekonečna opakovat čtyři nohy dobré, dvě špatné mám dokonce i telefonní číslo!! :o)
  Dost sarkasmu – i když kniha poukazuje na dobu dávno minulou, dostatečně vystihuje to, co se děje na některých "farmách" dodnes.
  Já jen všem těm zvířecím postavičkám dala ve své fantazii konkrétní obličeje :o)

  Hadati

  08.11.2017

  Nadčasová zvířecí alegorie, která zesměšňuje revoluce a despocie, v tomto případě zejména ty komunistické a fašistické. Každý čtenář tam najde spoustu dalšího. Náboženské pokrytectví, rasovou nadřazenost, tupost (i lidského) stáda, které jen vykřikuje hesla a nepřemýšlí nad tím, co se děje, špatnou paměť ohledně slibů, přísah nebo historických událostí… a takhle by se dalo pokračovat ve vyjmenovávání stále dál.

  ecila13

  31.10.2017

  V úvodu knížky je uvedeno, že se jedná o pohádkový příběh, o bajku. Pro mě je to spíše horor. Totalita v nejbrutálnější podobě. Výborně napsané.

  jarka2222

  21.10.2017

  Přiznám se, že tentokrát jsem si nechala knížku přečíst panem Josefem Vinklářem. V jeho podání to byl umělecký počin a skvělý zážitek. Pro vás, kteří šetříte časem, abyste mohli stihnout toho načíst co nejvíce, je to vynikající alternativa.

  ElissAnn

  13.10.2017

  Pan Orwell věděl sakra dobře co píše. Kniha je i dnes dobrým tématem a příkladem pro dnešní i budoucí generace. Přijde mi, že v těch málo stránkách se najde vše. Ponaučení, malé pousmání nad prasaty a jejich "chytrými" předělávkami přikázání, naděje (ostatních zvířat, že se skutečně budou mít lépe)… jednoduše řečeno, je to kniha, kterou by si měl přečíst každý. Čte se snadno a (jak jsem již zmínila) má málo stran, takže ji za chvilku přečtete :). Za mne 5 hvězdiček, určitě šáhnu i na román 1984.

  Darf…

  09.10.2017

  Četla jsem knihu už na střední škole v rámci povinné četby. Teď jsem se k ní po delší době vrátila, přečetla ji znovu a byla překvapená, kolik věcí jsem předtím nejspíš nebyla schopná pochopit. Myslím, že by si to měl přečíst každý, ať už si z toho vezme cokoliv.

  readah

  05.10.2017

  Povinnost. Ať to ve vás nechá cokoliv, něco určitě ano. 5* bez diskuze.

  GreenMagritte

  04.10.2017

  Farma zvířat je proslulou satirou, která byla v zemích východního bloku zakázaná, neboť se v ní soudruzi ze Sovětského svazu příliš poznávali. Napoleon tak představuje Stalina, Kuliš Trockého, psi tajnou policii a uštvaný Boxer trpící lid. Orwell vystihl hlavní rysy totalitního režimu jako je propaganda, ovládání nejobyčejnějších vrstev, překrucování minulosti, zastrašování a vytváření obrazu třídního nepřítele.

  Farma zvířat je tak poselstvím o tom, že všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější.

  Pazďa

  01.10.2017

  Výborná kritika komunismu/Stalinismu kterou pochopí snad úplně každý. Celou knihu jsem přemýšlel jestli se tomuhle nějak povede uspokojivé zakončení ale hořký konec konec byl zvládnutý neméně výborně.
  TAGS:

  Online Zvieracia farma ebook, Kniha Zvieracia farma FB2, Download Zvieracia farma PDF , Download Zvieracia farma MOBI, Online Zvieracia farma kniha, Zdarma Stažení Zvieracia farma IPhone, Online kniha Zvieracia farma PDF, Zdarma Zvieracia farma DJVU, Zdarma Stažení Zvieracia farma TXT, Stažení Zvieracia farma RTF, Online Zvieracia farma FB2 , e-kniha Zvieracia farma stažení TXT, Zdarma Zvieracia farma stažení kniha, e-kniha Zvieracia farma download MOBI, Stažení Zvieracia farma IPad, Číst Zvieracia farma MOBI, Číst Zvieracia farma DOC, Zdarma Zvieracia farma AWZ, Download e-kniha Zvieracia farma iPad , Zdarma Zvieracia farma DJVU, Download Zvieracia farma e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Zvieracia farma DVD, Číst Zvieracia farma TXT, Book Zvieracia farma stažení DJVU, Zvieracia farma stažení kniha zdarma, Zvieracia farma stažení kniha pdf zdarma, Zvieracia farma pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Zvieracia farma pdf zdarma, Zvieracia farma stažení kniha epub zdarma, Zvieracia farma ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply